Spännande resultat från igår!

Resultat för omgången

NamnOmgång 4
1Martin136
2Linus133
3Stig127
4Emil120
5Petri118
6David113
7Gizmo107
8Charlie93
9Per-Erik85
10Nova83
11Melvin78
12Julia41
13Adam
14Magnus
15Tobbe
16Kent
17Claes
18Karl
19Janne
20Sebbe

Resultat Totalt

NamnOmgång 1Omgång 2Omgång 3Omgång 4Omgång 5Totalt
1Stig111123138127499
2Gizmo125128127107487
3David127127111113478
4Emil82125115120442
5Martin134139136409
6Charlie7911411393399
7Adam114111125350
8Per-Erik678410585341
9Nova11611283311
10Magnus9711270279
11Tobbe63101114278
12Kent1068581272
13Claes125124249
14Petri113118231
15Melvin876578230
16Karl7779156
17Janne5591146
18Sebbe5690146
19Linus133133
20Julia4141
0 Kommentarer

Lämna en kommentar

Want to join the discussion?
Dela med dig av dina synpunkter!

Kommentera

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.