Här är gänget vi kämpat mot och med under 2014/2015 i Allsvenskan. Tyvärr kom vi inte till final i år men vad säger ni om att ta revansch nästa?

10292439_966212256722636_2410642828968248803_n

Tack alla som varit med och skjutit och tack alla som hjälpte till igår när vi stog för arrangemanget.

Tabell efter 7 omg
KlubbMatcherVinsterFörlusterPoäng
Lindome4241182
Kungälv42261652
Grästorp42231946
Gothia42172534
Borås42162632
Angered42152730
Kungsbacka4283416

Från Vänster: Tobias, Adam, Robin, Johan, Anders & Martin

Foton av Marre

0 Kommentarer

Lämna en kommentar

Want to join the discussion?
Dela med dig av dina synpunkter!

Kommentera

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.