Ställningen efter tre omgångar 🙂 Två omgångar kvar till FINALEN!

Adam lovade att presentera en bra idé inför stegen 🙂

NamnOmgång 1Omgång 2Omgång 3Omgång 4Omgång 5Totalt
1Gizmo125128127380
2Stig111123138372
3Adam114111125350
4Emil82125115322
5Charlie79114113306
6Magnus9711270279
7Tobbe63101114278
8Martin134139273
9Kent1068581272
10Per-Erik6784105256
11David127127254
12Claes125124249
13Nova116112228
14Karl7779156
15Melvin8765152
16Janne5591146
17Sebbe5690146
18Petri113113
0 Kommentarer

Lämna en kommentar

Want to join the discussion?
Dela med dig av dina synpunkter!

Kommentera

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.