[wpdm_package id=’35720′]

Resultatlista BIO 2015
30-pil30-pilTotalt10:or1/8KvartSemiBrons Guld
Barebow
1Peter PoulsenBS Grästorp271271542666
3David JantolBS Gothia235250485762
4Håkan  AnderssonKungsbacka233248481706
2Claes JonssonBorås BS240253493602
5Ingalill IdehnBS Gotha2232504733
6Eva PfrunderKungälvs BK1932274203
7Mikael PolgaryBS Gothia2131924050
8Jan SöderlindBS Gothia1781843620
9Jan HanssonSvarteborgs BK151152303
Compound
4Emil SahlbergBorås BS289286575146145Vann på WO144
2Linus StrömbergTrelleborgs BK291291582147146146143
6Stefan  HanssonKungälvs BK286286572146144 (10)142Vann
1Morgan LundinVarbergs BK292293585146144WO
3Tobias HellströmKungälvs BK291291582143144 (9)
5Tobias IderbrandtBorås BS286288574143144
8Mats FribergBK Gripen282288570143141
7Peter WidegrenBS Gothia284287571139141
9Mikael SärénLindome BK27928756628141
10Martin IderbrantBorås BS28628056626138
11Kristian IsakssonLindome BK280285565140
12Jan OlssonGrästorp BS27828356125139
13Andreas PerssonKungälv27928256123143
14Lampros PrentzasSödertälje BF278279557138
15Ellinor  RyråBS Gothia264279543138
16Sofie MolinSödertälje BF276263539135
17Tobias JohnssonSvarteborgs BK266273539
18Thomas LindblomBs Gothia271267538
Recurve
1Sandra NybergVetlanda BK283287570666
2Christine BjerendalLindome BK283286569670
3Mikael EkholmBK Gripen274274548635 (W)
4Stefan ParneboBS Grästorp280266546725 (L)
5Peter JonssonLindome BK2522815333
6Thomas DahlenLindome BK2612715320
7Jan DavidssonKungälvs BSK2612705312
8Felix GustafsonBS Gothia2332614942
9Sara Miric-SmojverBS Gothia224247471
0 Kommentarer

Lämna en kommentar

Want to join the discussion?
Dela med dig av dina synpunkter!

Kommentera

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.